Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Operator tokarki cnc - Bischofswerda, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 09.06.2022
Dodane przez: Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy
Pracodawca: Runtime GmbH
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 13140-9MG4Y7D8695CXYRN-S

Miejsce pracy: Belmsdorfer Straße 2 , 01877 Bischofswerda, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca w średniej firmie z branży budowy maszyn; ustawianie pracy obrabiarek CNC (pojedyncze części i krótkie serie); tworzenie programów (oprogramowanie Fanuc i Sinumerik 840C/D); monitoring, kontrola jakości i dokumentowanie procesu produkcyjnego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Data rozpoczęcia: 06.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 13,2 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pozostali ustawiacze i operatorzy obrabiarek do metali i pokrewni
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: • Wykształcenie: zawodowe w branży metalowej
• Doświadczenie zawodowe: wymagane
• Znajomość języków: niemiecki – dobrze
• Umiejętność programowania (Fanuc i Sinumerik 840C/D)
• Uprawnienia na wózki widłowe mile widziane

Krótki opis działalności gospodarczej: Jeden z wiodących niemieckich dostawców usług personalnych. Runtime funkcjonuje od ponad 30 lat w ponad 30 lokalizacjach w całych Niemczech
Sposób aplikowania: do agencji
Adres: Sylwia Muller
Runtime GmbH Oddział w Bischofswerda
Belmsdorfer Straße 2
01877 Bischofswerda
Telefon: +49 3594/77905-20 lub 662757607
E-mail: bischofswerda@runtime-jobs.de
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki, polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: elektronicznie