Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Monter stolarki aluminiowej (o) - Ulm, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 09.06.2022
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pracodawca: ARTECH Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: : StPr/22/2296

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: -, Ulm, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Monter stolarki aluminiowej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 09.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 10 111,57 PLN
Opis wynagrodzenia: 7 000 zł netto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: monter / składacz okien
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: doświadczenie przy konstrukcjach aluminiowych i produkcji okien, mile widziana znajomość języka niemieckiego, wykształcenie bez znaczenia. Praca w Niemczech (Niemcy południowe) od pon. - pt. w godz.: 7.00-15.00 (zapewniony dojazd i zakwaterowanie). Wynagrodzenie: od 7 000 zł netto (ok. 10 111,57 zł brutto). Kontakt: ARTECH Sp. z o.o., wcześniejszy kontakt tel.: 668 217 866.

NIP: 5262838818
REGON: 140056288
Adres: -, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Rafał Sacha
Nr telefonu: 668 217 866
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: wcześniejszy kontakt tel.