Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Monter instalacji sanitarnych - Bayreuth, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 08.06.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Kolb + Sohn Personaldienstleistungen GmbH
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1183147050-S

Miejsce pracy: Gottlieb-Keim-Str. 36, 95448 Bayreuth, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Do Twoich obowiązków należy:
- rozprowadzanie imstalacji sanitarnych zgodnie z dokumentacją;
- układanie instalacji wodnej ,odpływowej, gazowej;
- przeprowadzanie prac serwisowych,przeglądów i napraw.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 10.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 14,08 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Monter instalacji i urządzeń sanitarnych (wymagany staż - lata: 1)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Znajomość języka niemieckiego na poziomie A2.wykształcenie jako instalator gazowy i sanitarny, hydraulik lub porównywalne wykształcenie. Doświadczenie w pracy na stanowisku montera instalacji sanitarnych i CO. Prawo jazdy kategorii B. Własny samochód jest mile widziany. Umiejętność czytania rysunku technicznego. Budowa rurociągów i przeciskanie rur. Gotowość do pracy w delegacji. Terminowość, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, dokładność

Krótki opis działalności gospodarczej: Agencja pracy tymczasowej specjalizująca się w branży budowlanej.
Adres strony internetowej: www.kolb-sohn-gmbh.de
Adres: Kolb + Sohn Personaldienstleistungen GmbH
Janusz Termiński
Gottlieb-Keim-Str. 36
95448 Bayreuth
tel. 882 487 977
e-mail: rekrutacja.kolb@gmail.com
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki, polski
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: Mailowo, telefonicznie