Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik naziemny - Castlebar, Irlandia

Kraj: Irlandia

Data dodania: 08.06.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: SHARERIDGE LIMITED
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: wodno-kanalizacyjny, specjalizacja: monter rur
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 2226441

Miejsce pracy: Castlebar Retail Business Park, Breaffy 13, F23 YN29 Castlebar, Irlandia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Montaż rurociągów naziemnych – infrastruktura wodna. Instalacja/naprawa i konserwacja oraz wymiana sieci o małej i dużej średnicy, wykonywanie drenaży naziemnych, prace uliczne.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 10.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 18 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: monter systemów rurociągowych*
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • zasadnicze zawodowe, kierunek: wodno-kanalizacyjny, specjalizacja: monter rur
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • bez nałogów

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Umiejętność dotrzymywania terminów, doskonałe zdolności komunikacyjne. Umiejętność pracy w grupie oraz samodzielnej. Przestrzeganie przepisów BHP.
Doświadczenie w pracy przy naziemnym montażu rur o małej i dużej średnicy, doświadczenie w pracy z czystą i brudną wodą.

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma zajmująca się sektorem inżynierii lądowej
Adres www: https://www.shareridge.ie/
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP
Adres: email: recruitment@shareridge.ie

Doradca EURES: WUP Białystok, tel. 85 74 97 235
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: email: beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl – w tytule emaila proszę wpisać - Pracownik naziemny