Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Opiekun/ka osoby starszej w niemczech - Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 08.06.2022
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: A&J PARTNERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: : StPr/22/4796

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Niemcy, , Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Opieka nad osobami starszymi w Niemczech.

Godziny pracy według zlecenia
umowa może być zawarta na miesiąc i na dłuższy czas
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 08.06.2022
Data zakończenia: 08.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 6 201 do 10 980 PLN
Opis wynagrodzenia: - od 4500 zł netto do 8500 zł netto, wynagrodzenie do ustalenia, zależne od tego czy osoba zna język niemiecki i w jakim stopniu, zalezne również od kwalifikacji i doświadczenia
Zawód: opiekun osoby starszej*
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Opiekun osoby starszej* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (nie koniecznie zawodowe), mile widziana znajomość języka niemieckiego

NIP: 6263014209
REGON: 24347079500000
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy
Nr KRAZ: 10295
Adres www: www.ajpartners.pl
Adres: 41-902 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Kontakt z Pracodawcą
Nr telefonu: 533 541 720
E-mail: marketing@ajpartners.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail