Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Opiekun osoby starszej niemcy - Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 08.06.2022
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: INTERKADRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: : StPr/22/4790

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: opieka nad osobami starszymi w domu ( 2 miesiące) zjazd , przerwa 2 miesiące- możliwość powrotu do tej samej podopiecznej osoby. Między innymi pomoc w ubieraniu / myciu,pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, podawanie lekarstw. spacery , towarzystwo
zgodnie ze zleceniem i potrzebami podopiecznego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 13.06.2022
Data zakończenia: 13.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 7 250 PLN
Opis wynagrodzenia: NIEMCY ,
opieka nad osobami starszymi w domu ( 2 miesiące) zjazd , przerwa 2 miesiące- możliwość powrotu do tej samej podopiecznej osoby.
Dla osób chętnych pozostać dłużej, możliwość przedłużenia umowy na czas nieokreślony.
premia wakacyjna ( dodatkowo)
wynagrodzenie uzależnione od poziomu znajomości j. niemieckiego lub też braku tej znajomości.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: opiekun osoby starszej*
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Opiekun osoby starszej*
Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: NIEMCY ,

NIP: 6762336026
REGON: 12036797000000
Krótki opis działalności gospodarczej: inne
Adres www: www.interkadra.pl
Adres: Wielicka 50, 30-552 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Pracodawca
Nr telefonu: 537270350
E-mail: k.gnutek@interkadra.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail