Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik ochrony przemysłowej - Frankfurt am Main, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 08.06.2022
Dodane przez: Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy
Pracodawca: VigiSafe GmbH Industriepark Höchst
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1188063587-S

Miejsce pracy: Brüningstr. , 65929 Frankfurt am Main, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca w zakładach petrochemicznych; kontrola przestrzegania przepisów bezpieczeństwa określonych przez klienta (od ogólnych zasad bezpieczeństwa BHP po
środki zapobiegawcze dla ochrony przeciwpożarowej) ; przejmowanie zmian straży przeciwpożarowej; kontrola pomiarów atestacyjnych; sprawdzenie wyposażenia i sprzętu ochronnego zgodnie z procedurą dopuszczenia do pracy pracę; identyfikacja potencjalnych zagrożeń; alarmowanie w przypadku zagrożenia zgodnie z procedurami alarmowymi; inicjowanie działań ratowniczych; sprawozdawczość i raportowanie w zakresie nadzoru nad bezpieczeństwem; dokumentowanie przestrzegania przepisów bezpieczeństwa; monitoring w zakresie bezpieczeństwa pracy; identyfikacja potencjalnych zagrożeń; prowadzenie działań gaśniczych z użyciem małych środków gaśniczych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 09.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 11 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: strażak
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma założona w 2005 r. Wyspecjalizowany usługodawca w zakresie bezpieczeństwa, nadzoru, spawania i straży pożarnej.
Adres: Pani Müller
TELEFON:+49 6196 920750
E-MAIL: info@vigisafe.de
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, dokumenty potwierdzające kwalifikacje
Sposób przekazania dokumentów: telefonicznie lub mailowo