Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Technik elektronik - Lauta bei Hoyerswerda, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 07.06.2022
Dodane przez: Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy
Pracodawca: Kosel GmbH Heizung, Lüftung, Sanitär
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne, specjalizacja: technik elektronik, elektryk lub mechatronik
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1187564797-S

Miejsce pracy: Dorfstr. 3 , 02991 Lauta bei Hoyerswerda, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Montaż, naprawa i konserwacja instalacji domowych i przemysłowych (ogrzewania, wentylacja, energia odnawialna)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 07.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 12 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: technik elektronik*
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • zasadnicze zawodowe, techniczne, specjalizacja: technik elektronik, elektryk lub mechatronik
Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: • Prawo jazdy kat. B – wymagane; firma zapewnia samochód służbowy

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma zajmująca się kompleksowymi usługami w zakresie technologii grzewczej, sanitarnej, wentylacyjnej, energii odnawialnej
Adres: Kosel GmbH Heizung, Lüftung, Sanitär
Pan Kosel
Dorfstr. 3
02991 Lauta koło Hoyerswerda
Telefon: +49 35722 36910
E-mail:post@kosel-gmbh.de
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV; dokumenty potwierdzające kwalifikacje
Sposób przekazania dokumentów: pisemnie, mailem lub telefonicznie