Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik sezonowy – praca w sadach owocowych (zbiory jabłek i gruszek) - Wakken, Belgia

Kraj: Belgia

Data dodania: 07.06.2022
Dodane przez: Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy
Pracodawca: Fruitbedrijf Wolfcarius Christ - Moons An MTS

Numer oferty: : 64487781

Miejsce pracy: Hekkenstraat 41, 8720 Wakken Wakken, Belgia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zbiór jabłek i gruszek; sortowanie i pakowanie owoców
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 18.08.2022
Data zakończenia: 30.11.2022
Wynagrodzenie brutto: od 9,84 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pomocniczy robotnik w gospodarstwie sadowniczym
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: • Wykształcenie: nie jest wymagane
• Doświadczenie zawodowe: nie jest wymagane
• Znajomość języków: nie jest wymagana
• Prawo jazdy kat. B oraz uprawnienia do obsługi wózków widłowych - nie są wymagane, ale będą stanowić dodatkowy atut dla kandydata
• Dobra motywacja i nastawienie do pracy

Krótki opis działalności gospodarczej: Uprawa jabłek i gruszek – pielęgnowanie, zbiory i pakowanie owoców
Adres: An Moons - pracodawca
Hekkenstraat 41, 8720 Wakken (Dentergem) – BELGIUM
+32 498 772516
Email: an@wft-wolfcarius.be

Anna Uznańska – doradca EURES
Eugeniusza Kwiatkowskiego 4 Street
52-326 Wrocław
tel.: 0048 71 39 74 333
e-mail: anna.uznanska@dwup.pl
Zobacz na mapie
Język aplikacji: francuski, angielski, niemiecki
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Dokumenty przesyłamy do pracodawcy i do wiadomości doradcy EURES koordynującego ofertę w Polsce.
Email pracodawca: an@wft-wolfcarius.be
Email doradca EURES: anna.uznanska@dwup.pl