Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Inżynier ds. wsparcia oprogramowania - Kristiansand, Norwegia

Kraj: Norwegia

Data dodania: 06.06.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku
Pracodawca: HMH NESS Advantage Solutions
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne
Znajomość języków: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: : 26162294

Miejsce pracy: Butangen 20, NO-4639 Kristiansand, Norwegia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca w zespole odpowiedzialnym za techniczne wspieranie klientów firmy
w zakresie systemów sterowania i obsługi oprogramowania (aplikacji), udział
w przetargach (dot. sprzętu wiertniczego).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 30.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 550 000 NOK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką roczną
Zawód: specjalista do spraw rozwoju oprogramowania systemów informatycznych
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), informatyczne
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku jest preferowane ale absolwenci po studiach informatycznych również mogą ubiegać się o pracę.
Wiedza w zakresie systemów sterowania i obsługi oprogramowania.
Mile widziane osoby z wiedzą dot. sprzętu wiertniczego.
Zainteresowanie nowymi technologiami, umiejętność szybkiego uczenia się, kreatywność, zaangażowanie, elastyczność, motywacja do pracy nad ulepszeniami, umiejętność pracy w zespole i samodzielnie.

Krótki opis działalności gospodarczej: HMH zapewnia kompleksową ofertę sprzętu wiertniczego na morzu i lądzie. To szeroka gama produktów i usług dla klientów zaprojektowanych tak, aby były bezpieczniejsze i bardziej wydajne. Wraz z zespołem inżynierów, HMH aktywnie poszukuje i realizuje nowe usługi i możliwości, również w innych branżach, w tym morskiej energetyce wiatrowej, podwodnym górnictwie, budownictwie i innowacyjnych rozwiązaniach cyfrowych. HMH jest firmą globalną, obecną na pięciu kontynentach, posiadającą swoje biura w 16 krajach.
Adres www: https://hmhw.com/
Adres: Aplikować należy bezpośrednio na stronie pracodawcy:

Osoba do kontaktu: Alf-Rune Sørvollen, tel.: +47 951 30 620 lub Julie Wannebo, Senior Recruiter NES Advantage, tel.: +47 411 06 789.
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Informację o składaniu aplikacji proszę przesłać mailowo do doradcy EURES w WUP Gdańsk e_staniewicz@wup.gdansk.pl
W tytule maila proszę wpisać: inżynier wsparcia oprogramowania