Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Spawacz - Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 06.06.2022
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: INDMONT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze branżowe, techniczne

Numer oferty: : StPr/22/4704

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: spawanie konstrukcji stalowych,praca na podstawie rysunku technicznego

Praca na terenie Niemiec. Wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą, wg kwalifikacji.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 06.06.2022
Data zakończenia: 31.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 58 PLN
Opis wynagrodzenia: - wynagrodzenie od 13 euro netto/h
System wynagradzania: Czasowo-prowizyjny
Zawód: spawacz
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Spawacz (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe, techniczne

Pozostałe wymagania

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Inne wymagania: spawanie w jednej z następującychy metod: TIG 141, MAG 135,136, Elektrodą 111, uprawnienia spawalnicze

NIP: 9452156805
REGON: 12149006800000
Krótki opis działalności gospodarczej: instalacje, konstrukcje-przemysł
Adres www: www.indmont.com
Adres: 31-423 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Pracodawca
Nr telefonu: 726150180
E-mail: kadry@indmont.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail