Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Personel sprzątający - St. Wolfgang, Austria

Kraj: Austria

Data dodania: 06.06.2022
Dodane przez: Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy
Pracodawca: Haus Daheim
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: : 14430243

Miejsce pracy: Au 61, 5360 St. Wolfgang, Austria Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pensjonat składający się z 10 apartamentów (28 miejsc do spania) szuka osoby sprzątającej na okres wakacji. Do obowiązków należeć będą: sprzątanie apartamentów wakacyjnych - prasowanie, sprzątanie pomieszczeń sanitarnych, pranie/zmiana pościeli, odkurzanie, mycie i inne czynności sprzątające
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 07.06.2022
Data zakończenia: 30.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 13,25 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: • Doświadczenie zawodowe: mile widziane
• Znajomość języków: język angielski lub niemiecki na poziomie podstawowym (A1)
• Odpowiedzialność, sumienność, rzetelność i zaangażowanie do powierzonych obowiązków
• Chęci do pracy oraz pozytywne nastawienie
• Umiejętność pracy pod wpływem presji czasu; umiejętność szybkiego i dokładnego sprzątania
• Dbałość o powierzony sprzęt
• Możliwość dodatkowego zarobku jako opiekunka do dzieci (2 dzieci - 2 oraz 10 lat)

Krótki opis działalności gospodarczej: http://www.ferienhaus-daheim.at/
Wynajem krótkoterminowy apartamentów w okresie wakacyjnym dla turystów.
Adres: Haus Daheim
Pan Othmar Kovacs
office@hausdaheim.at
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski, niemiecki
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: mailowo