Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Lakiernik proszkowy - WAREGEM, Belgia

Kraj: Belgia

Data dodania: 06.06.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie
Pracodawca: Pol-Mar-Plast BVBA
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 64695861

Miejsce pracy: Groenbek 20 20, WAREGEM, Belgia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Do instalacji malowania proszkowego w Waregem poszukujemy doświadczonego lakiernika.

Niedawno zainstalowano w naszej firmie instalację malowania proszkowego. Jest to instalacja do powlekania profili i części aluminiowych. Instalacja składa się z 5 wanien do obróbki wstępnej, ręcznej instalacji natryskowej (pistolet Wagnera) oraz pieca.
W swojej pracy zarządzasz całą instalacją malarską (planowanie, malowanie, kontrola wanien itp.).

Zajmujesz się wraz z kolegą wstępną obróbką elementów, obsługą i malowaniem proszkowym.
Data rozpoczęcia: 01.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 16,5 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: lakiernik proszkowy

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie w pracy w malowaniu proszkowym (malowanie elektrostatyczne)
Dokładność i zdolność do samodzielnej pracy

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma zajmująca się produkcją i montażem żaluzji.
Adres: Do pracodawcy Kristof Blyau kristof.blyau@polmarplast.be oraz do wiadomości jill.delombaerde@vdab.be Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV z dopiskiem Powder coater
Sposób przekazania dokumentów: e-mail