Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Monter rusztowań ( niemcy) - Burghousen, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 01.06.2022
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: ENPA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: : StPr/22/4576

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Burghousen, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: dobór elementów do rusztowania, sprawdzenie ich jakości
przygotowanie terenu pod rusztowanie
montaż, ustawienie rusztowań (metalowych, drewnianych, pomostów) na placu budowy
łączenie poszczególnych elementów rusztowania za pomocą klamer i złączek ,układanie i zabezpieczanie pomostów roboczych
sprawdzanie całej konstrukcji pod kątem bezpieczeństwa
demontaż rusztowań po zakończeniu pracy .
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2022
Data zakończenia: 01.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 55 do 60 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie ustalane w rozmowie kwalifikacyjnej z pracodawcą
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: monter rusztowań
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Monter rusztowań
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania:

wynagrodzenie ( około 9 Eurona godzinę NETTO)
zjazd do kraju ( 21.12.2021)
wyjazd po świętach (10.01.2022)
wynagrodzenie ustalane w rozmowie kwalifikacyjnej z pracodawcą

NIP: 1070002559
REGON: 14016339200000
Krótki opis działalności gospodarczej: Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane
Nr KRAZ: 4674
Adres www: www.enpa.pl
Adres: Szlak 21/1, 31-161 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Pracodawca
Nr telefonu: 501241890
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: 501241890