Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pielęgniarka - Madryt, Hiszpania

Kraj: Hiszpania

Data dodania: 01.06.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: ORPEA Ibérica
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: Pielęgniarstwo
Znajomość języków: hiszpański, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: : A82571399

Miejsce pracy: P.º del Gral. Martínez Campos 46, 28010 Madryt, Hiszpania Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zapewnianie opieki pielęgniarskiej mające na celu promowanie, utrzymanie i przywracanie zdrowia pensjonariuszom społecznych ośrodków zdrowia, a także zapobieganie chorobom i niepełnosprawnościom.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 02.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 2 583 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pielęgniarka
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: Pielęgniarstwo
Znajomość języków:
  • hiszpański, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - Nie jest konieczne dotychczasowe doświadczenie w branży, wystarczy chęć nauki i zapał do wykonywania zawodu;
- Wykształcenie wyższe w dziedzinie pielęgniarstwa. Jeśli wykształcenie nie zostanie zwalidowane w Hiszpanii, firma sama przeprowadzi odpowiednie procedury walidacji.
- Wysoki poziom języka hiszpańskiego w mowie i piśmie.

Krótki opis działalności gospodarczej: ORPEA Ibérica działa od 1989 roku świadcząc swoje usługi już w 50 placówkachtakich jak rezydencje,domy opieki, kliniki zdrowia psychicznego czy ośrodki zdrowia społecznego.
Adres: Zainteresowani kandydaci powinni przesłać swoje CV w języku hiszpańskim na adres e-mail: seleccion@orpea.net Zobacz na mapie
Język aplikacji: hiszpański
Wymagane dokumenty: Cv, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: E-mailem