Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Malarz - Valtakatu, Finlandia

Kraj: Finlandia

Data dodania: 12.05.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca:
Eezy Oyj

Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane, kierunek: malarz
Znajomość języków: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany, rumuński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany, angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 535e6816-5f5b-4623-a42c-235543c4eb27

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Valtakatu 6B, Finlandia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prace malarskie:
- przy obróbce powierzchni statków w stoczni
- przygotowanie i renowacja powierzchni metalowych, przemysłowe malowanie natryskowe, piaskowanie, czyszczenie i konserwacja narzędzi
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Data rozpoczęcia: 01.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 11 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pozostali malarze i pokrewni
Typ propozycji: praca stała
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, budowlane, kierunek: malarz
Znajomość języków:
  • rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • rumuński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • chęć podnioszenia kwalifikacji

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe w pracy jako malarz – co najmniej 5 lat.
Wykonywanie pracy z zaangażowaniem, wysoka motywacja do pracy, punktualność, skrupulatność, zorganizowanie, umiejętność szybkiej adaptacji do nowych warunków i szybkiego uczenia się nowych czynności, dobra kondycja fizyczna. Dobra tolerancja na stres, umiejętność radzenia sobie w zmieniających się sytuacjach. Chęć podnoszenia kwalifikacji.

DANE PRACODAWCY

Pracodawca:
Eezy Oyj
Krótki opis działalności gospodarczej: Fińska agencja pracy tymczasowej zajmująca się zatrudnianiem, leasingiem pracowników, coachingiem i szkoleniem pracowników.
Adres www: www.eezy.fi
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP
Adres: Tel. 85 74 97 235
WUP w Białymstoku,
ul. Pogodna 22
15-354 Białystok
Mariana Buciumas / Samu Isosalo, email: mariana.buciumas@eezy.fi (jęz. rosyjski)/ samu.isosalo@eezy.fi (jęz. angielski)
Tel. +358 500 562 084 lub +358 50 528 3425
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV z opisem wymaganego doświadczenia
Sposób przekazania dokumentów: Kandydaci proszeni są o przesłanie CV do doradcy EURES z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku