Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Spawacz aluminium - Berlin, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 29.04.2022
Dodane przez: Zachodniopomorska Wojewódzka Komenda
Pracodawca: kontakt przez OHP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Numer oferty: : 10000-1184355895-S

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - spawanie metodą TIG aluminium i stali nierdzewnej
- praca na podstawie rysunku technicznego i projektu
- spawanie spoin doczołowych i pachwinowych, głównie
PA/PB i 1-5 m
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2022
Wynagrodzenie brutto: 14 - 16 EUR
Opis wynagrodzenia: - stawka godzinowa będzie w przedziale 14 - 16 EUR brutto (w zależności od stażu pracy i kwalifikacji)
- dodatki za pracę zmianową i za nadgodziny
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pozostali spawacze i pokrewni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pozostali spawacze i pokrewni
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, techniczne
Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - dobry, w piśmie - dobry
Uprawnienia:
  • - kierunkowe wykształcenie techniczne - doświadczenie zawodowe jako spawacz TIG i MIG - doświadczenie w pracy z rysunkiem technicznym i projektem - ważne kwalifikacje spawacza byłyby pożądane (ewentualnie wygasłe certyfikaty mogą być odnawiane wewnętrznie) - gotowość do pracy zmianowej oraz ewentualnych nadgodzin - niezawodność, precyzja, odpowiedzialność - dobra znajomość języka niuemieckiego - umiejętność pracy i odnalezienia się w zespole (wymagany staż - lata: 1)

Krótki opis działalności gospodarczej: Zakład metalurgiczny
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Dworcowa 19, 70-206 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Joanna Wójcik
Nr telefonu: 91 812 79 81 w.126
E-mail: joanna.wojcik@ohp.pl
Język aplikacji: angielski, niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: email: joanna.wojcik@ohp.pl