Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Ślusarz budowlany - Dresden, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 10.05.2022
Dodane przez: Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy
Pracodawca: Gewosa Immobilien GmbH
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1188950804-S

Miejsce pracy: Schlüterstr. 29 Haus S, 1. OG, 01277 Dresden, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wszechstronne zadania związane z pracami budowlanymi
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 12.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 2 000 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik budownictwa*
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: • Wykształcenie: mile widziane w branży budowlanej
• Doświadczenie zawodowe: wymagane w branży budowlanej, gotowość do odbycia szkolenia
• Znajomość języków: niemiecki - komunikatywny
• Wymagane prawo jazdy kat. B

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma deweloperska, zajmująca się również projektowaniem, budownictwem i dostosowywaniem obiektów
Adres: Gewosa Immobilien GmbH
Herr Heiko Rieß
Schlüterstr. 29
01277 Dresden
TELEFON: +49 351 86352668, +49 1577 1806752
E-MAIL: info@gewosa.de
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, dokumenty potwierdzające kwalifikacje
Sposób przekazania dokumentów: Zgłoszenia pisemne, telefoniczne, mailowe i osobiste