Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Mechatronik samochodowy - Cottbus, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 06.05.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Autohaus Heydemann & Paukstadt GmbH

Numer oferty: : 10000-1187427380-S

Miejsce pracy: Am Telering 3, 03051 Cottbus, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Kontrola pojazdów za pomocą systemów komputerowych pod kątem konserwacji oraz napraw. Dokładne diagnozowanie silnika w celu wykrycia usterek mechanicznych lub elektrycznych. Smarowanie części oraz wymiana płynów w samochodzie. Naprawa lub wymiana uszkodzonych części. Przygotowanie pojazdu do wyjazdu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 09.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 10,5 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: mechatronik*
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądane

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Bardzo obszerna wiedza z zakresu mechatroniki oraz elektroniki samochodowej. Wiedza techniczna z zakresu mechaniki. Język niemiecki w stopniu komunikatywnym. Dobra znajomość matematyki. Prawo jazdy kat. B. Zaawansowana wiedza na temat konserwacji i naprawy silników samochodowych. Umiejętność wymiany kół w samochodzie. Umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista, profesjonalna obsługa klienta.

Krótki opis działalności gospodarczej: Warsztat samochodowy, który zamuje się również sprzedażą pojazdów.
Adres: Autohaus Heydemann & Paukstadt GmbH
Herr Paukstadt
Am Telering 3
03051 Cottbus
tel. +49 355 590440
e-mail: lutz.paukstadt@autohaus-heydemann.de
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: Pisemnie, e-mail, osobiscie