Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Taksydermista - Guben, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 06.05.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Gubener Plastinate GmbH

Numer oferty: : 10000-1184325034-S

Miejsce pracy: Uferstr. 26, 03172 Guben, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: • Praca przy produkcji pokazów anatomicznych i okazów dydaktycznych
• Przygotowanie utrwalonych preparatów częściowych i całego ciała
• Pozycjonowanie preparatów impregnowanych silikonowym tworzywem sztucznym
• Przegląd i naprawa już stwardniałych plastynianów ludzkich i zwierzęcych
• Dalszy rozwój umiejętności i zdolności anatomicznych i przygotowawczych poprzez naukę na preparacie z pomocą literatury anatomiczno-specjalistycznej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 09.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 2 025 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: preparator medyczny
Typ propozycji: praca stała
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: • Znajomośc języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Podstawowa wiedza anatomiczna, biologiczna lu bchęć jej zdobycia
• Dobra wyobraźnia przestrzenna
• Chęć stałego porzeszania swojej wiedzy
• Zaangażowanie, rzetelność, umiejędność pracy w zespole

Krótki opis działalności gospodarczej: Ośrodek preparacji głównie ludzkich zwłok, z zastosowaniem techniki zwanej plastynacją
Adres: info@plastinarium.de

Gubener Plastinate GmbH

Frau Scharkowski
Uferstr. 26
03172 Guben
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki, angielski
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: E-mailem
Pocztą tradycyjną