Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Cieśla (o,u) - Koblenz, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 27.04.2022
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pracodawca: STANISŁAW PLUTA

Numer oferty: : StPr/22/1580

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: -, Koblenz, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Cieśla
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 27.04.2022
Wynagrodzenie brutto: 13 362,81 - 16 494,35 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: cieśla*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania: Wymagania: mile widziane doświadczenie, znajomość rysunku technicznego, wykształcenie bez znaczenia. Praca na terenie Niemiec od pon. do pt. w godz.: 6.00-14.00. Wynagrodzenie: 9 000-11 000 zł netto (ok. 13 362,81 - 16 494,35 zł brutto). Kontakt: PLUTA STANISŁAW, 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul.: 11 Listopada 1; wcześniejszy kontakt tel.: 32 261 55 15.

NIP: 6441076248
REGON: 241313011
Adres: 11 Listopada 1, 41-300 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Stanisław Pluta
Nr telefonu: 32 261 55 15
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Bezpośrednio do pracodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: wcześniejszy kontakt tel.