Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik porządkowy - Norderney, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 19.04.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Norderney Zimmerservice

Numer oferty: : 10000-1188416040-S

Miejsce pracy: Jann-Berghaus-Str. 59, 26548 Norderney, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Kompleksowe sprzątanie apartamentów wakacyjnych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 20.04.2022
Wynagrodzenie brutto: od 2 091 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Podstawowe umiejętności z zakresu sprzątania (czyszczenie wykładzin, sprzątanie wnętrz oraz pomieszczeń sanitarnych). Znajomość języka niemieckiego mile widziana. Gotowość do pracy w nocy oraz w weekendy. Życzliwość, dokładność, pracowitość.

Krótki opis działalności gospodarczej: Apartamenty hotelowe znajdujące się na wyspie Nordeney na pólnocy Niemiec.
Adres: Norderney Zimmerservice
Frau Stange
Jann-Berghaus-Str. 59
26548 Norderney
tel. +49 4932 3371
E-mail: personal@norderney-zs.de
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: Pisemnie, telefonicznie, e-mail