Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Programista ruby - Kaunas, Litwa

Kraj: Litwa

Data dodania: 14.04.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: Mijora
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, informatyczne
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : DV-19-997446853

Miejsce pracy: Europos prosketas 32, Kaunas, Litwa Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Programowanie platform zarządzania biznesem i handlu elektronicznego, programowanie nowych funkcji, łączenie platform zewnętrznych za pomocą usługi API, programowanie i projektowanie Rest API, identyfikacja i rozwiązywanie problemów, generowanie pomysłów i ich wdrażanie.
Data rozpoczęcia: 21.04.2022
Wynagrodzenie brutto: od 1 500 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali analitycy systemów komputerowych i programiści gdzie indziej niesklasyfikowani
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie, informatyczne
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • chęć podnioszenia kwalifikacji

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane doświadczenie w pracy z językiem programowania Ruby, on Rails, znajomość HTML/CSS i Javascript. Brak przeciwskazań do pracy na wysokości . Odpowiedzialność, umiejętność pracy samodzielnie oraz w grupie, umiejętności czytania rysunków technicznych.

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma informatyczna świadcząca kompleksowe usługi IT dla firm.
Adres www: https://www.mijora.dev
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP
Adres: E-mail: egle.kacenauskiene@mijora.lt
WUP Białystok
Tel. 85 74 97 235
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: email: beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl – w tytule emaila proszę wpisać Litwa- Programista Ruby