Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Blacharz samochodowy - Oslo, Norwegia

Kraj: Norwegia

Data dodania: 04.04.2022
Dodane przez: Małopolska Wojewódzka Komenda
Pracodawca: kontakt przez OHP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne
Znajomość języków: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Numer oferty: : 7beb2156-05a2-46b6-abd2-d99f267fe94a

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Oslo, Norwegia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Demontaż, naprawa i wymiana uszkodzonych części karoserii; wykonywanie lub formowanie uszkodzonych elementów w celu ich wymiany; naprawa wgnieceń za pomocą wypełniaczy; przygotowanie samochodu do lakierowania.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2022
Wynagrodzenie brutto: 230 - 250 NOK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: blacharz samochodowy*
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wiedza z zakresu punktowej naprawy powłok lakierniczych oraz napraw inteligentnych
Szczegóły dotyczące uprawnień::

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Zorientowanie na szczegóły, duża precyzja, bardzo dobra organizacja własnej pracy

Krótki opis działalności gospodarczej: Adecco Norge AS jest jedną z największych agencji rekrutacyjnych w Norwegii i na świecie.
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Al. J.Słowackiego 44, 30-018 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Krzysztof Borek
Nr telefonu: +18 441-35-87 wew.38
E-mail: k.borek@ohp.pl
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV w języku angielskim
Sposób przekazania dokumentów: Email do doradcy EURES w tytule proszę wpisać