Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kucharz - Elsterheide , Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 11.04.2022
Dodane przez: Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy
Pracodawca: Gasthof "Zur Grubenlampe" Inh. K. Nowack
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1182101845-S

Miejsce pracy: Landstr. 1 , 02979 Elsterheide , Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie posiłków i przystawek z karty
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 19.04.2022
Wynagrodzenie brutto: od 13,9 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: kucharz*
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: • Wykształcenie: zawodowe - kucharz
• Doświadczenie zawodowe: wymagane

Krótki opis działalności gospodarczej: Restauracja na Pojezierzu Łużyckim, znajdująca się w budynku z 1850 r.
Adres: nowack-elektroanlagen@t-online.de Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, załączniki
Sposób przekazania dokumentów: Pisemnie, e-mailem lub telefonicznie do pracodawcy