Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kucharz do włoskiej restauracji - Tønsberg, Norwegia

Kraj: Norwegia

Data dodania: 11.04.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: LA PERGOLA TØNSBERG

Numer oferty: : 25906045

Miejsce pracy: Nedre Langgate 18, 3126 Tønsberg, Norwegia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie potraw we włoskiej restauracji a la carte.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.05.2022
Data zakończenia: 01.11.2022
Wynagrodzenie brutto: od 207,59 NOK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: kucharz*

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

  • średnie zawodowe, gastronomiczne, kierunek: Gastronomiczne
Znajomość języków:
  • norweski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Co najmniej 4 lata doświadczenia w restauracji A la Carte lub wykształcenie jako kucharz. Znajomość języka norweskiego lub angielskiego.

Krótki opis działalności gospodarczej: Restauracja serwująca włoskie dania położona wzdłuż malowniczego południowo-wschodniego wybrzeża Norwegii.
Adres: LA PERGOLA TØNSBERG
Anne Lindstrøm
Nedre Langgate 18, 3126 Tønsberg
tel. +4790628072
email: anne@lapergola.no
Zobacz na mapie
Język aplikacji: norweski, angielski
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: Email