Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pomoc kuchenna - Oberschwarzach, Unterfranken, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 07.04.2022
Dodane przez: Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy
Pracodawca: Gaststätte Brunnenhof Thomas Sauerbrey
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1183330045-S

Miejsce pracy: Handthal 6, 97516 Oberschwarzach, Unterfranken, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: pomoc kucharzowi; czyszczenie i przygotowywanie sałatek i warzyw; prace porządkowe w kuchni
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 09.04.2022
Wynagrodzenie brutto: od 13 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pomoc kuchenna
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: • Doświadczenie zawodowe: mile widziane
• Zamiłowanie do gastronomii
• Elastyczność
• Umiejętności organizacyjne
• Umiejętność pracy w zespole
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Osoby z językiem ukraińskim – mile widziane

Krótki opis działalności gospodarczej: Restauracja na terenie Franconii (North Bavaria). W pobliżu miejscowości Wurzburg, Schweinfurt, Bamberg. Restauracja oferuje kuchnię frańkońską i bawarską. Restauracja ma 120 miejsc wewnątrz oraz 120 na ogrodzie.
Adres www: www.der-brunnenhof.de
Adres: Herr Sauerbrey
info@der-brunnenhof.de
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: mailowo