Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kierowca autobusu - Ústí nad Orlicí, Czechy

Kraj: Czechy

Data dodania: 24.03.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu
Pracodawca: ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: czeski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: : 23932060773

Miejsce pracy: Lochmanova 177, 562 01 Ústí nad Orlicí, Czechy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: regularny transport pasażerski w pobliżu Boskovic, Blansko - kraj Jihomoravský
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 01.04.2022
Wynagrodzenie brutto: od 39 000 CZK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierowca autobusu
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • czeski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. D

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Prawo jazdy kat D, karta kierowcy, dobry stan zdrowia

Krótki opis działalności gospodarczej: ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s. rozpoczęła w roku 1994 w wyniku prywatyzacji ČSAD Hradec Králové, s.p. Od roku 2000 jest częścią koncernu ICOM transport. grupa ICOM Transport a.s. obsługuje do 1400 pojazdów, i zatrudnia 2000 osób.
Adres www: www.icomtransport.cz
Adres: Monika Varmužová kontakt w godz 7-14
Jiráskova 1424/78, Jihlava
0042006 773 222
personalni@icomtransport.cz
Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski, czeski
Wymagane dokumenty: CV
(w temacie maila należy wpisać EURES: Řidič autobusu)
Sposób przekazania dokumentów: email: personalni@icomtransport.cz