Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Spawacz - Javornik, Czechy

Kraj: Czechy

Data dodania: 21.03.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu
Pracodawca: CRANP - Kovo spol. s r. o.

Numer oferty: : 24 603 440 744

Miejsce pracy: Míru 371, 790 70 Javornik, Czechy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: spawanie kotłów na drewno i pelet
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 01.04.2022
Wynagrodzenie brutto: od 22 000 CZK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: spawacz
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Znajomość języków:
  • czeski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Uprawnienia spawalnicze - łuk elektryczny w ochronnej atmosferze CO2

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma produkuje kotły do zgazowania drewna, kotły na pelety oraz kotły wielopaliwowe, które sprzedawane są w większości krajów europejskich. Wszystkie produkty spełniają najwyższe kryteria w zakresie gospodarki odpadami i wykorzystania materiałów ekologicznych w procesie, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty. Zakład produkcyjny wyposażony jest w najnowocześniejszy park maszynowy. Wysoką jakość produktów gwarantuje proces produkcyjny ISO 9001. Kotły na drewno spełniają 5 klasę wg. zgodnie z EN 303-5: 2013 i są wymienione na niemieckim BAFA.
Adres www: http://cranp-kovo.cz/
Adres: Milan Navrátil
Míru 371, 790 70 Javorník
tel.: 00420 733 180 018
email:" mna@cranp-kovo.cz
Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski, czeski
Wymagane dokumenty: CV (w temacie maila należy wpisać EURES: Svářeč CO2)
Sposób przekazania dokumentów: email: mna@cranp-kovo.cz