Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kasjer - sprzedawca - Teltow , Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 16.03.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: REWE Markt GmbH
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : 12608-680592-21619-1-S

Miejsce pracy: Rheinstr. 8, 14513 Teltow , Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: • Obsługa kasy i prawidłowe rozliczanie kasy ze skanerem.
• Dbanie o czystość stanowiska pracy.
• Układanie towarów, kontrolowanie ilości i jakości produktów.
• Uprzejma obsługa klientów, przyjazne usposobienie i kompetentne doradztwo.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 16.03.2022
Data zakończenia: 16.03.2023
Wynagrodzenie brutto: od 11,8 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: kasjer handlowy

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym.
• Dodatkowym atutem jest wykształcenie zawodowe handlowe lub doświadczenie zawodowe, zdobyte najlepiej w sektorze handlu detalicznego. Jesteśmy również otwarci na osoby bez doświadcznia, chcące się przebranżowić.
• Entuzjastyczne podejście do pracy w handlu i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi.
• Silna orientacja na klienta i umiejętności komunikacyjne, umiejętność pracy zespołowej i wysokie poczucie odpowiedzialności.
• Elastyczność w stosunku do wymiaru czasu pracy.
• Gotowość do uczenia się nowych rzeczy.

Krótki opis działalności gospodarczej: Sieć supermarketów
Adres: Strona internetowa:

Nasza infolinia dla kandydatów jest dostępna pod numerem 0049 221 149-7110
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty.
Sposób przekazania dokumentów: Za pośrednictwem strony internetowej pracodawcy.
Proszę aplikować podając nasz wewnętrzny numer: 542381-de_DE