Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pomocnik w pralni - Spremberg, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 16.03.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Wäscherei Spremberg GmbH

Numer oferty: : 10000-1188357104-S

Miejsce pracy: Heinrichstr. 6, 03130 Spremberg, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zakres obowiązków obejmuje:
- pranie ubrań oraz bielizny klientów;
- sortowanie ubrań;
- przekazywanie gotowych zamówień do klientów'
- suszenie, prasowanie, maglowanie ubrań.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 17.03.2022
Wynagrodzenie brutto: od 11 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pracownik pralni chemicznej
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Język niemiecki w stopniu podstawowym. Praca zespołowa, motywacja, rzetelność. Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym oraz w weekendy.

Krótki opis działalności gospodarczej: Pralnia zlokalizowana w miejscowości Spremberg. Funkcjonuje od roku 1958 i oferuje szereg usług związanych z praniem.
Adres: Wäscherei Spremberg GmbH
Frau Büttner
Heinrichstr. 6
03130 Spremberg, Niederlausitz
email: mitarbeiter@waschbaehr.de
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: Osobiście, email, pisemnie