Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Elektryk - Třinec, Czechy

Kraj: Czechy

Data dodania: 15.03.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu
Pracodawca: Třinecké gastroslužby, s.r.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne
Znajomość języków: czeski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: : 24597500755

Miejsce pracy: Průmyslová 1035, 73961 Třinec, Czechy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: konserwacja wyposażenia elektrycznego zgodnie z potrzebami Třinecké gastroslužeb
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.03.2022
Data zakończenia: 28.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 22 500 CZK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: elektryk*

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, elektryczne
Znajomość języków:
  • czeski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wymagane doświadczenie w zawodzie, mile widziane aktywne prawo jazdy kat B
certyfikat zgodny z czeską Ustawą 50/78 co najmniej §5
(w przypadku nieaktualnych uprawnień możliwość odnowienia oraz możliwość podwyższenia do §6),
dobry stan zdrowia

Krótki opis działalności gospodarczej: Spółka zajmująca się usługami gastronomicznymi
Adres www: https://www.gastrosluzby.cz/
Adres: Pan Roman Lasota
tel.: +420 558 532 432
mail: roman.lasota@trz.cz
Zobacz na mapie
Język aplikacji: czeski, polski
Wymagane dokumenty: CV (w temacie maila należy wpisać EURES: ELEKTRIKÁŘ)
Sposób przekazania dokumentów: email