Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Mechanik maszyn rolniczych - Byrkjelo, Norwegia

Kraj: Norwegia

Data dodania: 04.03.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: Hole Traktor og Maskin
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: : 1912844

Miejsce pracy: Fjellvegen 265, 6826 Byrkjelo, Norwegia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Rutynowa kontrola całego sprzętu (smarowanie części, wymiana oleju). Diagnozowanie i naprawianie drobnych oraz poważnych problemów mechanicznych. Identyfikacja potencjalnych problemów (mechanicznych lub polowych) i odpowiednia reakcja.
Konserwacja oraz naprawa urządzeń i obiektów używanych do utrzymania i przechowywania sprzętu rolniczego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.04.2022
Data zakończenia: 30.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 200 NOK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: mechanik maszyn rolniczych
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia:
  • bez nałogów

Wymagania pożądane

  • zasadnicze zawodowe, rolnicze, kierunek: kierunek mechanik maszyn rolniczych lub mechanik samochodowy

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe w zakresie wymienionych w opisie stanowiska obowiązków lub jako mechanik samochodowy. Bardzo mile widziane doświadczenie w obsłudze ciągników typu New Holland and Case.
Odpowiedzialność, zaangażowanie w pracy, dokładność przy wykonywaniu czynności, dobre zdolności komunikacyjne , elastyczność.

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma zajmująca się sprzedażą i naprawą maszyn rolniczych
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP
Adres: Tel. 85 74 97 235
WUP w Białymstoku,
ul. Pogodna 22
15-354 Białystok
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV z opisem wymaganego doświadczenia
Tylko kandydaci z wymaganym doświadczeniem i znajomością języka będą brani pod uwagę. Pracodawca prosi, aby osoby, które nie spełniają wymagań, nie przesyłały swoich aplikacji.
Sposób przekazania dokumentów: na adres e-mail: beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl -
w tytule e-maila proszę wpisać - Mechanik maszyn rolniczych