Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Opiekun osób starszych z j. niemieckim - Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 07.03.2022
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: MIKROSERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: : StPr/22/2122

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: również dla Uchodźczyń z Ukrainy

opieka nad osobami starszymi w domu , wg. zlecenia
pomoc w utrzymaniu higieny osobistej podopiecznego (mycie, czesanie, ubieranie), karmienie, podawanie leków. W przypadku osób chorych lub niepełnosprawnych opiekun może odpowiadać również za podawanie leków, robienie zastrzyków, zmianę opatrunków, rehabilitację. Nadzoruje wówczas na bieżąco stan zdrowia chorego.
pomoc w utrzymaniu mieszkania w czystości (sprzątanie, mycie naczyń, pranie, zmiana pościeli) czy pomoc w wykonywaniu obowiązków domowych (gotowanie, robienie zakupów). Opiekun może również zajmować się załatwianiem różnych spraw poza domem podopiecznego (realizowanie recept, opłaty rachunków, organizowanie transportu).
pomoc rodzinie podopiecznego: udzielanie informacji odnośnie prawidłowej opieki nad osobą starszą, odżywiania, sposobów ułatwienia sprawowanie codziennej opieki.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 21.03.2022
Data zakończenia: 21.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 13 000 PLN
Opis wynagrodzenia: opieka nad osobami starszymi w domu wg. zlecenia, grafiku,

pracodawca gwarantuje dowóz, wyżywienie oraz zamieszkanie w domu

wynagrodzenie około 1700 Euro,
Zawód: opiekun osoby starszej*
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Opiekun osoby starszej* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Inne wymagania: UWAGA: WYMAGANY STAŻ W OPIECE NAD OSOBĄ STARSZĄ , WYKSZTAŁCENIE DOWOLNE

NIP: 6762500572
REGON: 36359747100000
Krótki opis działalności gospodarczej: inne
Nr KRAZ: 13556
Adres www: www.mikroserwis.pl
Adres: Św.Agnieszki 2, 31-068 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Pracodawca
Nr telefonu: 124261810
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .124261810
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon