Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Mechanik zakładowy / monter instalacji gazowych i wodnych - Chemnitz, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 02.03.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: saxJOB Personalservice GmbH
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1182945724-S

Miejsce pracy: Reichsstrasse 22, 09112 Chemnitz, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Wykonywanie robót przygotowawczych związanych z budową sieci komunalnych oraz montażem instalacji sanitarnych
- prace związane z budową sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych oraz sieci i węzłów ciepłowniczych
- Montaż instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych, grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
- Konserwacja, naprawa i modernizacja sieci komunalnych oraz instalacji sanitarnych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 03.03.2022
Wynagrodzenie brutto: od 14,08 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: monter instalacji gazowych
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - Ukończone szkolenie w zawodzie montera instalacji gazowych i wodnych lub mechanika instalacji w zakresie techniki sanitarnej, grzewczej i klimatyzacji;
- Doświadczenie w pracy jako Mechanik zakładowy / Monter instalacji gazowych i wodnych;
- Doświadczenie w kontaktach z klientami i dobre umiejętności komunikacyjne;
- Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym;
- Umiejętność pracy w zespole;
- Dobra organizacja czasu, staranność i dokładność;
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego na poziomie min. A2;
- Własny samochód na dojazdy do pracy.

Krótki opis działalności gospodarczej: SaxJOB Personalservice GmbH to młody i dynamiczny zespół rekruterów i headhunterów, który zgodnie z Państwa zainteresowaniami i oczekiwaniami znajdzie dla Państwa nową wymarzoną pracę w Niemczech na terenie Saksonii.
Sposób aplikowania: do agencji
Adres: na adres: ewa.maslowska@saxjob.de Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: Życiorys, Świadectwo ukończenia szkoły
- Aktualne uprawnienia
*dodatkowe: Certyfikaty, Zaświadczenia z odbycia kursów/szkoleń, referencje od byłych pracodawców
Sposób przekazania dokumentów: Drogą mailową