Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kierownik zmiany – restauracja browarnicza - Helsinki, Finlandia

Kraj: Finlandia

Data dodania: 25.02.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: Onniravintolat
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : eca08d60-0771

Miejsce pracy: Annankatu 21, Helsinki, Finlandia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - obsługa klienta
- zarządzanie zamówieniami
- monitorowanie wydajności personelu
- udzielanie wskazówek dla personelu, prowadzenie szkoleń, sprawowanie nadzoru i przekazywanie informacji zwrotnych
- pomoc kierownikowi restauracji w osiągnięciu celów operacyjnych i finansowych
- dbanie o pozytywny wizerunek restauracji
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 01.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 2 150 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik lokalu gastronomicznego
Typ propozycji: praca stała
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • bardzo wysoka kultura osobista

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane w doświadczenie pracy w na podobnym stanowisku (jako kierownik w lokalu gastronomicznym) – 1-2 lata.
Mile widziane w branży browarniczej i / lub szeroka wiedza na temat piw rzemieślniczych.
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w państwach skandynawskich.

Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność gastronomiczna – rodzinna firma założona w 1996 r., prowadząca aktualnie 10 restauracji w Helsinkach i Vantaa
Adres www: https://gatea21.fi/
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP
Adres: Tel. 85 74 97 235
WUP w Białymstoku
ul. Pogodna 22
15-354 Białystok
Dollar Singh, email: dollar.singh@onniravintolat.fi ,
tel. + 358505487882
Warunki życia I pracy w Finlandii https://www.youtube.com/watch?v=0gB0NqK5Qow
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV z opisem doświadczenia.
Dodatkowo można podać kontakt do osoby, która potwierdzi referencje osobiste kandydata, np. była osoba przełożona, nauczyciel, itp.
Sposób przekazania dokumentów: email: beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl – w tytule emaila proszę wpisać - Finlandia – Kierownik zmiany – restauracja browarnicza