Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pomocnik w uprawie winorośli - Volkach, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 01.03.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi
Pracodawca: Weingut am Lump Herr Albrecht Sauer
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: : 10000-1184244289-S

Miejsce pracy: Bocksbeutelstr. 60, D-97332 Volkach, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca jako pomocnik w gospodarstwie rolnym. Praca na winnicy zarówno na powietrzu jak i w
piwnicy winnicy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 01.03.2022
Wynagrodzenie brutto: od 9,6 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pomocniczy robotnik przy uprawie roślin i hodowli zwierząt
Typ propozycji: praca stała
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziana znajomość branży rolnej
Zainteresowanie pracą na winnicy
Wymagana podstawowa znajomość języka niemieckiego (poziom A1, mile widziana na poziomie A2)

Krótki opis działalności gospodarczej: Winnica, produkcja win i uprawa winogron deserowych
Adres: mail@weingut-am-lump.de Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: email