Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Brygadzista - monter rusztowań - Wandlitz - Schönerlinde, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 09.02.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: BPG Building Partners Group GmbH
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1185329928-S

Miejsce pracy: Industriestr. 4, 16348 Wandlitz - Schönerlinde, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Do zakresu obowiązków pracownika należy:

• Kierowanie zespołem montującym rusztowania;
• Wypełnianie dokumentów budowlanych na tablecie PC;
• Rejestrowanie czasu pracy za pomocą aplikacji mobilnej;
• Odpowiedzialność za powierzony pojazd;
• Monitorowanie i przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa;
• Koordynacja procesów pracy i współpracy z innymi branżami;
• Dokonywanie pomiarów.

Jest to przede wszystkim praca biurowa z wizytami na budowach.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 09.02.2022
Wynagrodzenie brutto: od 16 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: monter rusztowań
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Monter rusztowań
Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
Inne wymagania: • doświadczenie w pracy jako monter rusztowań / pomocnik montera
• jezyk niemiecki, stopien komunikatywny
• mile widziane prawo jazdy kat. B

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma zajmująca się rusztowaniami i usługami budowlanymi, która zatrudniając około 350 pracowników w pięciu lokalizacjach, nadzoruje duże i złożone projekty budowlane w zakresie nowego budownictwa, ochrony zabytków, infrastruktury i renowacji.
Adres: BPG Building Partners Group GmbH
bewerbung@buildingpartnersgroup.de

Strona do aplikowania:

Kontakt telefoniczny: +49 030 94 03 03 218 – Thomas Macht (język niemiecki i polski)
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: E-mail, aplikacja przez stronę