Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kierownik sklepu - Dublin, Irlandia

Kraj: Irlandia

Data dodania: 08.02.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu
Pracodawca: Mr. Price Branded Bargains
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 2206816

Miejsce pracy: No.1 Airton Road, Tallaght, Dublin, Irlandia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Kierownik jest odpowiedzialny za zarządzanie swoim zespołem, zapewniając jednocześnie doskonałą obsługę klienta. Ponadto za:
• Kreatywne osiąganie celów, aby sklep spełnił oczekiwania dotyczące wydajności i wymaganych standardów.
• Zapewnienie skutecznego przekazywania nowych i istniejących planów, procedur i aktualizacji wszystkim członkom zespołu.
• Wygląd sklepu, zwracając uwagę na szczegóły, dostrzegając aktualne trendy i maksymalizując zyski poprzez reorganizację w celu dostosowania do potrzeb klienta.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 22.02.2022
Wynagrodzenie brutto: od 25 000 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką roczną
Zawód: kierownik do spraw sprzedaży
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagany minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku. Poszukiwana jest osoba pewna siebie, komunikatywna, profesjonalna, odpowiedzialna, elastyczna i zaangażowana w swoją pracę.

Krótki opis działalności gospodarczej: Mr.Price Branded Bargains to najbardziej innowacyjna i szybko rozwijająca się sieć sklepów w Irlandii. Firma rozpoczęła swoją działalność w marcu 2010 r. Obecnie firma jest właścicielem 49 sklepów w całym kraju i planuje otwarcie kolejnych. Mr. Price oferuje szeroką gamę produktów najwyższej jakości znanych światowych marek, od artykułów gospodarstwa domowego, wyposażenia wnętrz, papierniczych, zabawek po wyroby cukiernicze i inne.
Adres www: http://www.mrprice.ie/
Adres: Magdalena Natywo
Recruitment Manager
Mr Price Branded Bargains
Tel: +353 0861021971

Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: recruitment2@mrprice.ie