Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Sprzedawca - Dublin, Irlandia

Kraj: Irlandia

Data dodania: 08.02.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu
Pracodawca: Mr. Price Branded Bargains
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: : 2206695

Miejsce pracy: No.1 Airton Road, Tallaght, Dublin, Irlandia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Główne obowiązki to:
- zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta,
- maksymalizacja sprzedaży poprzez dostarczanie klientom informacji o ofertach specjalnych firmy, merchandising,
- uzupełnianie zapasów,
- obsługa kas,
- utrzymanie czystości sklepu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 24.02.2022
Wynagrodzenie brutto: od 10,5 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: sprzedawca w branży spożywczej
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagany jest minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku. Poszukiwane są osoby komunikatywne, pracowite, rzetelne, profesjonalne, zaangażowana w swoją pracę i elastyczne.

Krótki opis działalności gospodarczej: Mr.Price Branded Bargains to najbardziej innowacyjna i szybko rozwijająca się sieć sklepów w Irlandii. Firma rozpoczęła swoją działalność w marcu 2010 r. Obecnie firma jest właścicielem 49 sklepów w całym kraju i planuje otwarcie kolejnych. Mr. Price oferuje szeroką gamę produktów najwyższej jakości znanych światowych marek, od artykułów gospodarstwa domowego, wyposażenia wnętrz, papierniczych, zabawek po wyroby cukiernicze i inne.
Adres www: http://www.mrprice.ie/
Adres: Magdalena Natywo
Recruitment Manager
Mr Price Branded Bargains
Tel: 00353 0861021971
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: recruitment2@mrprice.ie