Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Elektryk - Gütersloh, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 07.02.2022
Dodane przez: Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy
Pracodawca: IMS GmbH
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne, kierunek: Elektryk
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1184163032-S

Miejsce pracy: Königstr 38, 33330 Gütersloh, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Możliwe zatrudnienie jako:
1.ELEKTROMONTER/ ELEKTRYK BUDOWLANY:
• Montaż instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych, handlowych i mieszkaniowych • Podłączanie i naprawa, włączników, przełącznikow elektrycznych, gniazd wtykowych i oświetlenia
• Prace budowlane

2.ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY:
• Przyłączanie kabli do rozdzielni oraz urządzeń przemysłowych
• Rozprowadzanie kabli, przycinanie i wykańczanie okablowania
• Montowanie szaf sterowniczych
• Wykonywanie pomiarów elektrycznych, konserwacja, renowacja i montaż szaf oraz urządzeń sterowniczych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 24.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 14 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: technik elektryk*
Typ propozycji: praca stała
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, elektryczne, kierunek: Elektryk
Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: • Dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe; dyplom ukończenia szkoły w zawodzie elektryka/potwierdzone uprawnienia elektryczne/SEP

Krótki opis działalności gospodarczej: IMS GmbH to niemiecka Firma/Agencja pracy tymczasowej z ponad 40 letnim doświadczeniem na rynku pracy zatrudniająca wykwalifikowany personel z Polski na terenie Niemiec
Adres: Łukasz Orlikowski
rekrutacja@ims-zeitarbeit.eu
49 157 8516 1991
Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski, niemiecki
Wymagane dokumenty: CV- sporządzone w j. polskim/mile widziane w j.niemieckim
Sposób przekazania dokumentów: elektronicznie