Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Programista blizzkit - Odense, Dania

Kraj: Dania

Data dodania: 07.02.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Hesehus A/S

Numer oferty: : 5519382

Miejsce pracy: Englandsgade 24, 5000 Odense, Dania Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Do Twoich zadań należy:
- Opracowywanie i testowanie nowych funkcji pakietu Blizzkit,
- Śledzenie, udoskonalenie i przypisywanie historii do użytkowników,
- Bieżące aktualizowanie produktów o nowe rozwiązania,
- Tworzenie dokumentacji funkcji dla programistów u partnerów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 08.02.2022
Wynagrodzenie brutto: od 5 350 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali analitycy systemów komputerowych i programiści gdzie indziej niesklasyfikowani
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Znajomość języków:
  • duński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
  • angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania oraz wykształcenie wyższe w zakresie IT. Język duński nie jest wymagany, ale oczekiwany jest angielski na poziomie biegłym. Doświadczenie w: .NET i ASP.NET Core, ASP.NET MVC, C#, SQL oraz EF. Dokladność, determinacja, praca w zespole, ambitność.

Krótki opis działalności gospodarczej: Hesehus jest największym dostawcą wyspecjalizowanych rozwiązań z zakresu E-commerce znajdujący się w Denmarku.
Adres: Hesehus A/S
Englandsgade 24, 5000 Odense C, Denmark
tel. +45 65 91 51 80
email: maan@hesehus.dk
Strona do aplikowaina: https://www.hesehus.com/career/backend-developer---bizzkit
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski, duński
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: Internetowo przez stronę pracodawcy.