Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kelner (praca w grecji / wyspa rodos) - Vanløse, Dania

Kraj: Dania

Data dodania: 22.02.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi
Pracodawca: T.M.C. Tourist Services
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 5526910

Miejsce pracy: Tybjegvej 73, 2720 Vanløse, Dania Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca w hotelu jako kelner
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Data rozpoczęcia: 15.06.2022
Data zakończenia: 01.11.2022
Wynagrodzenie brutto: od 1 200 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kelner*
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: poszukiwane są osoby towarzyskie, uśmiechnięte i entuzjastyczne
mile widziane doświadczenie zawodowe jako kelner (ale nie jest to warunek konieczny)
mile widziana znajomość któregoś języka skandynawskiego (ale nie jest to warunek konieczny)

Krótki opis działalności gospodarczej: TMC Tourist Services to zarejestrowana duńska firma konsultingowa, której głównym celem jest rekrutacja i szkolenie personelu dla branży turystycznej na Cyprze, Grecji i Hiszpanii.
TMC to firma, która rekrutuje i szkoli personel do pracy w wiodących hotelach w Grecji, na Cyprze i Egipcie. Od ponad 25 lat szkolimy i rekrutujemy ludzi do pracy w słonecznej i wciągającej atmosferze, z naciskiem na gościnność. Wierzymy, że praca za granicą jest niesamowitym przeżyciem dla każdego i pozwala lepiej zrozumieć lokalną kulturę, a także kształcić samego siebie.
Adres: www.tmc247.com Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: poprzez stronę internetową pracodawcy www.tmc247.com