Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Lekarz internista - Trutnov, Czechy

Kraj: Czechy

Data dodania: 03.02.2022
Dodane przez: Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy
Pracodawca: Oblastní nemocnice Trutnov a.s.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne
Znajomość języków: czeski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : 20 614 640 791

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Maxima Gorkého 77
Kryblice; Maxima Gorkého 77
, 54101 Trutnov, Czechy
Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca w szpitalu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 07.02.2022
Wynagrodzenie brutto: od 73 400 CZK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: lekarz - specjalista chorób wewnętrznych
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), medyczne
Znajomość języków:
  • czeski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: • Wykształcenie: kierunkowe; ukończone podstawowe szkolenia lub kompetencje specjalistyczne z zakresu chorób wewnętrznych są zaletą
• Doświadczenie zawodowe: brak wymagań, możliwość zdobywania specjalizacji lub odbywania stażu
• Znajomość języków: czeski - dobry

Krótki opis działalności gospodarczej: Szpital regionalny
Adres: Mgr. Eliška Mikschová
E-mail: mikschova.eliska@nemtru.cz
Telefon: 00420 499 866 119, 00420 720 020 792
Język aplikacji: czeski, angielski
Wymagane dokumenty: CV, dokumenty potwierdzające kwalifikacje
Sposób przekazania dokumentów: elektronicznie