Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Mechanik skuterów i rowerów elektrycznych - Farum, Dania

Kraj: Dania

Data dodania: 18.01.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: GreenRepair ApS
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 5506184

Miejsce pracy: Hvedemarken 5, 3520 Farum, Dania Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: • Utrzymanie rowerów elektrycznych i skuterów elektrycznych w dobrym stanie technicznym.
• Wymiana hamulców, ram i innych części.
• Łatanie lub wymiana opon.
• Spawanie części metalowych.
• Praca na częściach elektrycznych. Praca z multimetrem.
Oferujemy:
• Pracę w zespole odnoszącym sukcesy.
• Pracę w międzykulturowym środowisku.
• Pracę na pełen etat.
• Wynagrodzenie zgodne z kwalifikacjami.
• Miejsce pracy, w którym panuje duży ruch.

Data rozpoczęcia: 19.01.2022
Wynagrodzenie brutto: od 26 500 DKK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: monter-mechanik rowerów / wózków

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Prawo jazdy kat. B. Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodą komunikację. Wykształcenie techniczne związane ze stanowiskiem lub/i doświadczenie na tym stanowisku. Samodzielność. Wysoka jakość pracy i zorientowanie na realizację usługi.

Krótki opis działalności gospodarczej: GreenRepair to firma dedykowana usłudze naprawy pojazdów napędzanych elektrycznie, aktualnie przede wszystkim rowerów i skuterów elektrycznych. Usługę naprawy realizujemy u klienta lub w naszym warsztacie. Nasi klienci to w większości firmy zajmujące się dostawą i dystrybucją żywności.
Adres www: www.green-repair.dk
Adres: Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie swojego CV w języku angielskim bezpośrednio do pracodawcy na adres info@green-repair.dk oraz do wiadomości eures@wup-katowice.pl wpisując w temacie wiadomości "e-bike & e-scooter mechanic". Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV w języku angielskim
Sposób przekazania dokumentów: E-mail bezpośrednio do pracodawcy oraz do wiadomości doradcy EURES.