Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik produkcji - Pasewalk, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 18.01.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Unser Heimatbäcker GmbH
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : 15346-0015058123-S

Miejsce pracy: Gewerbestr. 1-5, 17309 Pasewalk, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Do Twoich zadań należy:
- Wszelkie działania wspierające przy produkcji naszych produktów
- Prace porządkowe zgodnie z systemem HACCP
- Serwis, czyszczenie i utrzymanie maszyn, urządzeń oraz osprzętu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 18.01.2022
Wynagrodzenie brutto: od 10 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pracownik produkcji
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Język niemiecki wymagany na poziomie komunikatywnym.
Karta zdrowia zgodnie z §43 IfSG
Gotowość do pracy w systemie zmianowym, w tym w weekendy/święta.
Umiejętność pracy w zespole.

Krótki opis działalności gospodarczej: Piekarnia oferująca szeroki wachlarz pieczywa oraz słodkości.
Adres: Unser Heimatbäcker GmbH
Gewerbestr. 1-5
17309 Pasewalk
tel. 03973 2000 1111
Strona pracodawcy: http://www.lila-world.com
Do aplikowania: https://lilabaecker.softgarden.io/applications/f1b87dc4-33b0-4d4c-83ba-
12b11c4fb3b5?1&isEditMode=false&isNew=true&l=de
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: Strona internetowa pracodawcy, pisemnie.