Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Lekarz weterynarii - Oslo, Norwegia

Kraj: Norwegia

Data dodania: 12.01.2022
Dodane przez: Małopolska Wojewódzka Komenda
Pracodawca: kontakt przez OHP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne
Znajomość języków: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Numer oferty: : 25512639

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Oslo, Norwegia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wizyty u klientów i przyjmowanie klientów, konsultacje, diagnozowanie, przeprowadzanie zabiegów chirurgicznych, leczenie zarówno chirurgicznie, jak i medycznie oraz przeprowadzanie wizyt kontrolnych. Ochrona i opieka nad zwierzętami w nagłych wypadkach, kontrola stanu zdrowia zwierząt, (badania, leczenie, szczepienia, rutynowe operacje etc.)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2022
Wynagrodzenie brutto: od 37 860 NOK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: lekarz weterynarii
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Lekarz weterynarii (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), medyczne
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły
Uprawnienia:
  • Uprawnienia w zawodzie weterynarii
  • Umiejętność korzystania ze sprzętu medycznego
Szczegóły dotyczące uprawnień::

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Umiejętność pracy w zespole, duża kultura osobista, bardzo dobra organizacja własnej pracy, odpowiedzialność, dokładność, bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne, umiejętność budowania relacji, pozytywne nastawienie, umiejętność rozwiązywania problemów, nastawienie na ciągłe kształcenie i doskonalenie

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma rekrutacyjna działająca w wielu państwach Europy.
Adres: Møllendalsveien 68B, 5009 Bergen, Norwegia Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Linda Norheim
Nr telefonu: +47 23 23 15 15
E-mail: Linda.norheim@reflekt.no
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny w języku angielskim
Sposób przekazania dokumentów: Email do pracodawcy