Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Szef kuchni - Unnaryd , Szwecja

Kraj: Szwecja

Data dodania: 11.01.2022
Dodane przez: Małopolska Wojewódzka Komenda
Pracodawca: kontakt przez OHP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, gastronomiczne
Znajomość języków: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Numer oferty: : 25430965

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Unnaryd , Szwecja Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie potraw (m.in. rybnych), opracowywanie menu, wprowadzanie do karty menu nowych dań, przygotowywanie ryb do sprzedaży w sklepie przy restauracji
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 14.02.2022
Wynagrodzenie brutto: 24 000 - 27 000 SEK
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: szef kuchni (kuchmistrz)
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Kucharz* (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, gastronomiczne
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Pasja do gotowania, znajomość przygotowywania najwyższej jakości potraw, znajomość szwedzkiej kuchni regionalnej, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, elastyczność, odpowiedzialność, komunikatywność, pozytywne nastawienie

Krótki opis działalności gospodarczej: Tiraholms Fisk to firma rodzinna na zachodnim brzegu jeziora Bolmen, w południowej Szwecji. Firma zajmuje się hodowlą ryb oraz prowadzi rodzinną regionalną restaurację.
Adres: Tiraholm 1, 310 83 Unnaryd , Szwecja Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Malin Ekwall
Nr telefonu: +46 (0) 371 64000
E-mail: malin@tiraholm.se
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny w języku angielskim
Sposób przekazania dokumentów: Email do pracodawcy