Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Szlifierz szkła - Jenvnaker, Norwegia

Kraj: Norwegia

Data dodania: 07.01.2022
Dodane przez: Małopolska Wojewódzka Komenda
Pracodawca: kontakt przez OHP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe
Znajomość języków: angielski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

Numer oferty: : 26704720-dc48-4c8b-9882-c9eb7a28a6a7

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Jenvnaker, Norwegia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie materiałów zgodnie z planem. Naprawa uszkodzonych powierzchni szklanych poprzez szlifowanie, wyrównywanie, polerowanie. Obsługa szlifierki i innych narzędzi do polerowania szkła. Kontrolowanie jakości produktów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2022
Wynagrodzenie brutto: 190 - 213 NOK
Opis wynagrodzenia: (Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: szlifierz szkła płaskiego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Szlifierz szkła płaskiego (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry
Uprawnienia:
  • Certyfikat rzemieślniczy szlifierza szkła
Szczegóły dotyczące uprawnień::

Pozostałe wymagania

  • szwedzki, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry
Inne wymagania: Zorientowanie na szczegóły, duża precyzja, zmysł artystyczny, umiejętność pracy pod presją czasu, komunikatywność, elastyczność.

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma rzemieślnicza produkująca wyroby szklane: kieliszki do wina, miski, beczki, wazony, itd.
Adres: Glassverkvegen 9, 3520 Jenvnaker, Norwegia Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Merete Finsen
Nr telefonu: +47 988 35 287
E-mail: merete.finsen@3norske.no
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny w języku angielskim
Sposób przekazania dokumentów: Email do pracodawcy