Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Zbrojarz/betoniarz/cieśla szalunkowy - Trondheim, Norwegia

Kraj: Norwegia

Data dodania: 06.01.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: Vectum AS
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: Zbrojarz/Betoniarz/Cieśla szalunkowy
Znajomość języków: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: : 1860639

Miejsce pracy: Innherredsveien 86D, 7042 Trondheim, Norwegia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie różnego rodzaju prac betoniarskich i ciesielsko-szalunkowych – przygotowanie i montaż tradycyjnych i systemowych szalunków, stawianie wzmocnień – żelazne wiązanie, przygotowanie, montaż i mocowanie stalowych prętów zbrojeniowych i figur zbrojeniowych w formach, wylewanie betonu w formy, montaż elementów stropów, słupów z betonu na placu budowy, wiercenia rdzeniowe, cięcie betonu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Data rozpoczęcia: 12.01.2022
Data zakończenia: 09.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 210 NOK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pozostali betoniarze, betoniarze zbrojarze i pokrewni

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: Zbrojarz/Betoniarz/Cieśla szalunkowy
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia:
  • chęć podnioszenia kwalifikacji

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane w wykonywaniu prac betoniarskich i ciesielsko-szalunkowych – min.2 lata. Mile widziane doświadczenie w pracach budowalnych/ciesielskich/betoniarskich w Norwegii lub Skandynawii.

Krótki opis działalności gospodarczej: VECTUM AS jest agencją zatrudnienia zajmującą się branżą budowlaną. Agencja oświadczyła, że prowadzi działalność zgodnie z przepisami prawa obowiązującymi w Norwegii
Adres www: www.vectum.no
Adres: Tel. 85 74 97 235
WUP w Białymstoku,
ul. Pogodna 22
15-354 Białystok
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV, referencje
Sposób przekazania dokumentów: Ståle Eriksen, email: jobb@vectum.no
do wiadomości - email: beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl – w tytule emaila proszę wpisać - Norwegia - Zbrojarz/Betoniarz/Cieśla szalunkowy